Oranı Düşen Maçların Tutma Olasılığı Kazanma ihtimali

Oranı düşen maçların tutma olasılığı

Bahisçiler kupon oluşturmadan önce çeşitli kaynaklardan, tahminlerden yararlanarak kazanma şanslarını arttırmayı hedeflemektedirler. Kimileri bir tahmincinin verdiği yorumlara göre kuponunu oluştururken kimileri ise oranı düşen maçlar gibi farklı gelişmeleri kontrol etmektedir.

Oranı düşen Maçlar ile Para Kazanmak Mümkün Mü?

Oranı düşen maçları takip etmenin en büyük avantajı maç içerisindeki gelişmeleri oran değişimleri ile öğrenmektir.

Her ne kadar hem internet hemde iletişim çok gelişmiş olsa da yabancı ülkelerdeki karşılaşmalar ile ilgili dil problemi olduğundan maçlarındaki gelişmeleri tam olarak doğru anlayamayabiliyoruz.

Özellikle buna Kuzey Avrupa ülkelerinin liglerini belirtebiliriz. Çünkü futbol orada hem bizim ülkemizde hemde Batı Avrupa ‘da ki gibi çok fazla gelişmiş ilgi gören durumda değil. Bu nedenle de takımlarla ilgili gelişmeler internete düşmüyor ve kadrolardaki durumlar, değişimleri pek kolay anlayamıyoruz.

Oran düşüşlerinde ise oranı yükselen takımla ilgili olumsuz bir gelişme yada düşen oranlı takımda çok pozitif bir durum olmuş ki bir değişim yaşanmış olduğunu anlayabiliyoruz.

Maç saatlerine yakın oran değişimleri zaman zaman yüzde 20 lerin üzerine çıkabiliyor ve bu miktardaki bir değişimde oranı düşen takıma oynamak tutma olasılığını arttırıyor.

Ayrıca oranlar iddaa ‘da anlık değişmediğinden oran değişimleri ile zaman zaman iddaa oranları farklı kalmakta bu sayede de düşen oranlı takımın maçına bültenden daha yüksek şekilde oynayıp daha fazla kazanma ihtimali de doğmaktadır.

Trbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir