Şikeli Maç ve Banko Maçlar Nasıl Bulunur

Şikeli Maçlar, Banko Maçlar

Günümüzde en kısa yoldan para kazanmak deyince akla tabii ki de iddaa geliyor.

Günümüz insanları az para vererek daha çok kar elde etmek istiyor ve bunun içinde iddaa da yüksek oranlı maçlar peşine düşüyor. Bu yüksek oranlı maçlarda bahsin tutma olasılığı bir hayli azdır.

Ancak günümüz sporlarında için içerisine para girince olayın rengi baya bir değişmiş durumda. Özellik ile 2. ve 3. lig gibi alt liglerde oynanan maçlarda yapılan yasa dışı şike olaylarını her gün gazetelerden ve haberlerden canlı olarak izlemekteyiz.

Şikeli Maç Nedir?

Maçın sonucunu, gollerini, kartlarını, maçın gidişatını istedikleri gibi belirlemek amacı ile yapılan bir sistemdir. Bu sistemi uygulamak için hakem, oyuncu hatta teknik direktör ile iş birliği yapılması lazım. Bu maçlara yatırılan paranın yapılan iddaa’nın cinsine göre 25-30 katı gibi para rahatlık ile alınabilir. Yani 1.000.000 TL yatıran birisi 25.000.000 TL alabilir.

Şikeli Maçlar Nasıl Bulunur?

Şikeli maçı bulmak aslında o kadar kolay değildir. Maça şike karıştıran kişiler tarafından bilinir ve gizli tutulur.

Çünkü maça şike karıştırmanın maddi ve manevi yüksek cezaları vardır ve şikeyi düzenleyenler bunu riske atıp kimse ile bu bilgileri paylaşmaz. Yani şikeli maç bulmak imkansıza yakındır. Şikeden haberdar olmayıp da tamamen şansına güvenenlerde bu şikeli maçları tahmin ederek para kazanabiliyorlar.

Banko Maç Nasıl Bulunur?

İddaa’da aslında banko maç diye bir şey yoktur. Sadece maçı kesin kazanması gereken ve karşı rakibinden kat kat daha fazla güçlü olduğu için rakiplerden bir tanesini kesin öne çıkardığı için maç banko sayılır.

Futbol ne kadar teknik ve taktik işi olsa da bazen şansınızın da yanınızda olması lazım . Lakin 90 dakika top oynayıp da son dakikada gol yiyip maçı kaybeden takımları görmekteyiz.

İddaa’da böyle maçlara verilen oranlarda bir hayli azdır ve bu iddaa severleri hiç bir zaman tatmin etmemiştir ama parası çok olan iddaa severler ise tam tersi böyle maçları çok severler. Çünkü bu maçların kazananı %95 belli olduğu için riski en aza indirerek doğru şekilde para kazanmaları kesindir.

Trbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir